DOPRAVA  A PLATBY

DOPRAVA

Možnosti dopravy:

 • kuriér DPD

Kuriér DPD

Služba doručenie kuriérom DPD je skvelým riešením pre doručenie tovaru. Tovar Vám bude doručený za prvé uzamykateľné dvere na dodaciu adresu do 2 pracovných dní od vyexpedovania z nášho skladu.

Cena prepravy obsahuje:

 • poistenie tovaru do výšky 2 500€
 • 3 pokusy o doručenie tovaru
 • možnosť platiť platobnou kartou
Váha Vášho balíkaCena s DPH
do 3,00 kg 3,60 €
do 5,00 kg 4 €
do 10.00 kg 4,40 €
do 20.00 kg 5 €
do 30.00 kg 5,40 €
do 50.00 kg6 €

PLATBA

Náš eshop Vám ponúka niekoľko možnosti platby za objednaný tovar. Záleží len na Vás aká forma platby Vám najviac vyhovuje:

 1. Dobierka – Vaša objednávka je zaslaná kuriérom DPD na zadanú adresu a platíte až v momente jej prevzatia (možnosť platby ja platobnou kartou). Cena dobierky je 1,20 € s DPH.
 2. Platba vopred na bankový účet – za objednaný tovar môžete zaplatiť vopred na náš bankový účet v Slovenskej sporiteľni, a.s. IBAN: SK69 0900 0000 0051 2150 7775. Tovar zasielame ihneď po priatí Vašej platby.
 3. Online platba kartou – rýchly,pohodlný a bezpečný spôsob platby za Vami objednaný tovar. Pri zvolení online platby kartou budete po potvrdení objednávky presmerovaný do platobnej brány, kde postačí zadať údaje z Vašej platobnej karty (akceptované Visa a MasterCard) bez ohľadu na to v akej banke mate účet.
  Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.
  Viac informácií nájdete na internetovej stránke : https://fondy.eu/sk-sk/
  V prípade potreby, neváhajte kontaktovať : slovakia@fondy.eu

UPOZORNENIE:

 • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke (nie nám)
 • my v žiadnom prípade nemáme prístup k údajom o Vašej platobnej karte
 • jedná sa o šifrovaný prenos dát prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS